Program TV
Wyścigi Endurance: Mistrzostwa Świata Endurance FIA – 6 godzin Imoli
Sporty motorowe
150 minut
Wyścigi Endurance: Mistrzostwa Świata Endurance FIA – 6 godzin Imoli
Sporty motorowe
150 minut
Snooker: Players Championship
Bilard
90 minut
Tenis: US Open w Nowym Jorku
Tenis
150 minut
Wyścigi Endurance: Mistrzostwa Świata Endurance FIA – 6 godzin Imoli
Sporty motorowe
150 minut
Wyścigi Endurance: Mistrzostwa Świata Endurance FIA – 6 godzin Imoli
Sporty motorowe
150 minut
Boks: Babilon Boxing Show
Boks
150 minut
Magazyn olimpijski
Magazyn
60 minut
Piłka nożna: Liga Narodów UEFA
Piłka nożna
150 minut
Liga+ Extra
Magazyn
100 minut
Piłka nożna: LaLiga EA Sports
Piłka nożna
135 minut
Jeździectwo: Turniej Wielkiego Szlema w Spruce Meadows
Jeździectwo
60 minut
Tenis: US Open w Nowym Jorku
Tenis
90 minut
Tenis: US Open w Nowym Jorku
Tenis
90 minut
Triatlon: Supertri w Londynie
Triathlon
120 minut
Snooker: Players Championship
Bilard
120 minut
Piłka nożna: Liga Narodów UEFA
Piłka nożna
120 minut
Piłka nożna: LaLiga EA Sports
Piłka nożna
135 minut
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
Piłka nożna
135 minut
Kolarstwo: BEMER Cyclassics Hamburg
Kolarstwo
60 minut
Kolarstwo: BEMER Cyclassics Hamburg
Kolarstwo
60 minut
Kolarstwo szosowe: Mistrzostwa Europy w Limburgii
Kolarstwo
90 minut
Kolarstwo szosowe: Mistrzostwa Europy w Limburgii
Kolarstwo
90 minut
Wyścigi Endurance: Mistrzostwa Świata Endurance FIA – 6 godzin Imoli
Sporty motorowe
120 minut
Wyścigi Endurance: Mistrzostwa Świata Endurance FIA – 6 godzin Imoli
Sporty motorowe
120 minut
Triatlon: Supertri w Londynie
Triathlon
120 minut
Piłka nożna: Liga Narodów UEFA
Piłka nożna
120 minut
Piłka nożna: Liga Narodów UEFA
Piłka nożna
120 minut
Byłem królem: Włodzimierz Lubański
Dokument
50 minut
Polska Liga Żeglarska
Magazyn
25 minut
Kolarstwo: Adriatica Ionica Race
Kolarstwo
60 minut
Kolarstwo: Adriatica Ionica Race
Kolarstwo
60 minut
Kolarstwo
Kolarstwo
60 minut
Triatlon: Supertri w Londynie
Triathlon
90 minut
Magazyn sportowy
Magazyn
10 minut
Kolarstwo szosowe: Mistrzostwa Europy w Limburgii
Kolarstwo
90 minut
Piłka ręczna: Liga Mistrzów EHF
Piłka ręczna
110 minut
Snooker: Players Championship
Bilard
210 minut
Snooker
Bilard
180 minut
Tenis: US Open w Nowym Jorku
Tenis
180 minut
Wyścigi Endurance: Mistrzostwa Świata Endurance FIA – 6 godzin Imoli
Sporty motorowe
120 minut
Wyścigi Endurance: Mistrzostwa Świata Endurance FIA – 6 godzin Imoli
Sporty motorowe
120 minut
Piłka nożna: Liga Narodów UEFA
Piłka nożna
150 minut
Piłka ręczna: ORLEN Superliga Kobiet
Piłka ręczna
150 minut
Piłka nożna: Liga Narodów UEFA
Piłka nożna
120 minut
LaLiga World
Magazyn
30 minut
Wysoki pressing
Magazyn
90 minut
Boks: Gala boksu zawodowego
Boks
130 minut
Boks: Bare Knuckle Fighting Championship
Boks
65 minut
LaLiga World
Magazyn
45 minut