Program TV
POLSAT SPORT 2 - Program telewizyjny
2024-07-27
2024-07-28
2024-07-29
06:00-10:00
06:00
Boks: Gala boksu zawodowego
Boks
150 minut
08:30
Tenis: ATP 250 – Truist Atlanta Open
Tenis
150 minut
06:00
MMA: UFC
Sporty walki
60 minut
07:00
Boks: Rocky Boxing Night
Boks
90 minut
08:30
Boks: Gala boksu zawodowego
Boks
120 minut
06:00
Boks: Babilon Boxing Show & K1
Boks
150 minut
08:30
Tenis: ATP 250 – Truist Atlanta Open
Tenis
150 minut
06:00-10:00
10:00-14:00
10:00-14:00
11:00
Tenis: ATP 250 – Truist Atlanta Open
Tenis
120 minut
13:00
Tenis: ATP 250 – Austrian Open Kitzbühel
Tenis
120 minut
10:30
Atleci
Magazyn
30 minut
11:00
KOTV Classics
Magazyn
60 minut
11:00
Siatkówka plażowa: CEV Mistrzostwa Europy U20
Siatkówka
60 minut
11:00
Siatkówka plażowa: CEV Mistrzostwa Europy U20
Siatkówka
60 minut
12:00
Siatkówka plażowa: CEV Mistrzostwa Europy U20
Siatkówka
60 minut
12:00
Siatkówka plażowa: CEV Mistrzostwa Europy U20
Siatkówka
60 minut
12:30
Tenis: LOTTO SuperLiga
Tenis
90 minut
13:00
Siatkówka plażowa: CEV Mistrzostwa Europy U20
Siatkówka
60 minut
13:00
Siatkówka plażowa: CEV Mistrzostwa Europy U20
Siatkówka
60 minut
11:00
Track and Field Weekly
Magazyn
60 minut
12:00
Boks: Polsat Boxing Promotions
Boks
120 minut
10:00-14:00
10:00-14:00
14:00-18:00
14:00-18:00
15:00
Tenis: ATP 250 – Truist Atlanta Open
Tenis
120 minut
17:00
Futbol amerykański: European League of Football
Futbol amerykański
180 minut
14:00
Siatkówka plażowa: CEV Mistrzostwa Europy U20
Siatkówka
60 minut
14:00
Tenis: ATP 250 – Truist Atlanta Open
Tenis
120 minut
14:00
Siatkówka plażowa: CEV Mistrzostwa Europy U20
Siatkówka
60 minut
15:00
Siatkówka plażowa: CEV Mistrzostwa Europy U20
Siatkówka
60 minut
16:00
Siatkówka plażowa: CEV Mistrzostwa Europy U20
Siatkówka
90 minut
16:00
Tenis: ATP 250 – Truist Atlanta Open
Tenis
120 minut
17:30
Piłka nożna: Kwalifikacje Ligi Konferencji UEFA
Piłka nożna
120 minut
14:00
Tenis: ATP 250 – Truist Atlanta Open
Tenis
180 minut
17:00
Tenis: ATP 500 – Mubadala Citi DC Open
Tenis
120 minut
14:00-18:00
14:00-18:00
18:00-00:00
20:00
Boks: Gala boksu zawodowego
Boks
180 minut
22:00
Tenis: ATP 250 – Truist Atlanta Open
Tenis
180 minut
23:00
Tenis: ATP 250 – Truist Atlanta Open
Tenis
120 minut
18:00
Boks: Gala boksu zawodowego
Boks
240 minut
19:30
Boks: Gala boksu zawodowego
Boks
150 minut
22:00
Tenis: ATP 250 – Truist Atlanta Open
Tenis
120 minut
19:00
Tenis: ATP 500 – Mubadala Citi DC Open
Tenis
120 minut
21:00
Tenis: ATP 500 – Mubadala Citi DC Open
Tenis
120 minut
23:00
Tenis: ATP 500 – Mubadala Citi DC Open
Tenis
120 minut
18:00-00:00